Fellépő csoportok próbarendje

(fellépő csoportokat a művészeti iskola és az egyesület osztályaiból állítjuk össze)

 

  Iskolánk 2017. szeptemberétől a központi (1072 Budapest, Akácfa utca 32.) csoportokon kívül további két telephellyel bővült. A Bihari János Művészeti Iskola kihelyezett tagozatot működtet a VII. kerületi Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolájának épületében (1071 Budapest, Rottenbiller utca utca 43-45.), valamint a kispesti Budapest-Kispest-Központi Református Egyházközség Ady Endre Általános Iskola épületében (1196 Budapest, Ady Endre utca 73-75.)

 

Központi Csoportok (1072 Budapest, Akáca utca 32.)

Bihari aprók (7-9 éves kortól)

Csoportvezetők: Neuwirth Annamária - Preska Kató - Vojtek Attila

Próbák időpontja:    Hétfő: 16:30 - 18:00

                                    Péntek: 16:00 – 17:30

                                   

Gyerekcsoport: (10 éves kortól)

Csoportvezetők: Rab Edina - Szemán Barnabás

Próbák időpontja:  Kedd: 16:30 - 18:30

                           Csütörtök: 16:30 - 18:30

 

Kisbihari: (13-16 éves kortól)

Csoportvezetők: Üveges Judit - Jencsel Noémi - Rásó Barnabás

Próbák időpontja:    Szerda: 16:30 - 18:30

                              Péntek:  17:00 - 19:00

 

Utánpótlás csoport (16 - 18 éves kortól)

Csoportvezetők: Rab Edina - Szemán Baranbás

Próbák időpontja: Kedd: 18:30 - 20:30

                          Csütörtök: 18:30 - 20:30

 

Julianna Általános iskola kihelyezett tagozat (1071 Budapest, Rottenbiller utca 43-45.)

Csoportvezetők: Péterné Boros Magdolna – Pataki Lili - Verhóczki Milán

Próbák időpontja: Kedd - Péntek 16:00-17:30

                    

 

Ady Endre Kihelyezett tagozat (1196 Budapest, Ady Endre utca 73-75)

Csoportok vezetője: Neuwirth Anna Mária – Kozma Gergely

Próbák időpontja:

              Kiszsiporka csoport: hétfő - szerda 13:00 - 14:30

              Nagysziporka csoport: hétfő - szerda 14:30 - 16:00

 

 

Támogatóink:

 

 

Csoóri Sándor Alap

Támogatóink